Polpharma Slovensko - Ľudia pomaháju ľuďom

Vitajte, práve ste navštívili stránky
Polpharmy Slovensko

mapa

O nás

 

Polpharma je najväčším poľským výrobcom liekov a aktívnych farmaceutických zložiek. Táto spoločnosť bola založená v roku 1935 a privatizovaná s účasťou výlučne poľského kapitálu v roku 2000, čím sa začal jej dynamický rozvoj a veľké investície. Dnes ide o medzinárodnú farmaceutickú spoločnosť pôsobiacu na trhoch strednej a východnej Európy, na Kaukaze a v strednej Ázii. Je hodnotným zamestnávateľom pre asi 7500 ľudí v Poľsku a na medzinárodných trhoch.

 

 

 

Skupinu Polpharma tvoria tieto spoločnosti:

 

Polpharma Pharmaceutical Works 

s 2 výrobnými závodmi v Poľsku – v mestách Starogard Gdański a Duchnice pri Varšave

Polpharma Trade Office 

so sídlom v Poľsku vo Varšave, ktorá je zodpovedná za predajné a marketingové aktivity

Medana

poľská farmaceutická spoločnosť s výrobným závodom v meste Sieradz

Polfa Warszawa 

jeden z najväčších poľských farmaceutických výrobcov s výrobnými závodmi vo Varšave a meste Nowa Deba (Sanfarm)

Akrikhin 

jedna z najväčších ruských farmaceutických spoločností

Chimpharm

popredný lokálny farmaceutický výrobca v Kazachstane

 


Polpharma má dcérske spoločnosti v Litve, na Ukrajine, v Bielorusku, Azerbajdžane a Uzbekistane. Má tiež uzavreté strategické partnerstvo so španielskou spoločnosťou Farmaprojects v oblasti udeľovania licencií. Výrobky skupiny Polpharma sú ponúkané na viac ako 50 trhoch.

Portfólio skupiny Polpharma obsahuje asi 600 výrobkov a asi 400 je v štádiu prípravy. Spoločnosť vyrába širokú škálu liekov na predpis a liekov využívaných v starostlivosti o hospitalizovaných pacientov. Polpharma sa špecializuje na prípravky využívané v kardiológii, gastroenterológii a neurológii. Významnú časť jej portfólia tvoria voľnopredajné (OTC) lieky. Polpharma v súčasnosti strategicky vstupuje do oblasti biofarmaceutík prostredníctvom uzatvárania partnerstiev i zriadením vlastných výskumno-vývojových a výrobných zariadení na vlastné biologické liečivá.

Výrobné postupy prebiehajú v najmodernejších zariadeniach, ktoré spĺňajú medzinárodné požiadavky správnych výrobných postupov (GMP). Spoločnosť využíva moderné technológie, ktoré zabezpečujú bezpečnosť výrobkov, zamestnancov a životného prostredia. Polpharma sa neustále usiluje o zavádzanie nových riešení, ktoré budú spĺňať potreby pacientov bezpečným a efektívnym spôsobom. Do každej oblasti svojich činností začleňuje inovatívne nápady. V roku 2011 sa umiestnila na prvom mieste v hodnotení 500 najinovatívnejších podnikov v Poľsku.

Mottom spoločnosti Polpharma je Ľudia pomáhajú ľuďom. Neoddeliteľnou súčasťou jej stratégie je zmysel pre spoločenskú zodpovednosť. Spoločnosť realizuje množstvo sociálnych a vzdelávacích programov a podporuje zdravý životný štýl. V roku 2001 bola založená vedecká nadácia spoločnosti Polpharma, ktorá podporuje najzaujímavejšie výskumné projekty v oblasti farmácie a medicíny.

 

 

Polpharma vo svete

Späť na polpharma.com pre zmenu krajiny / jazyka

 

Powered by: CMSEdito Designed by: 23studio
© POLPHARMA S.A. All rights reserved.